Opravy praček

POZOR - 15.7. - 26.7.  z důvodu dovolené nepřijímáme zakázky na opravy. Provoz eshopu je neomezen

Opravy praček a myček provádíme více jak 30 let - JSME ČESKÁ FIRMA
Opravujeme pračky níže uvedených značek. Poskytujeme kompletní servis, opravy, poradenství a zapojení nových spotřebičů.
Opravy provádíme v bytech u zákazníka.
Nabízíme individuální přístup a řešení pro každého zákazníka dle jeho nároků i finančních možností.

VOLEJTE NAŠI ZÁKAZNICKOU LINKU:  603 504 239


JAK PROBÍHÁ OPRAVA PRAČKY?

Opravu a servis Vaší pračky si můžete objednat telefonicky a domluvit si termín návštěvy technika dle Vašich časových možností. Volné termíny oprav jsou většinou do 1- 3 dnů. Zákazníkovi je na dotaz sdělena odhadovaná cena opravy. 

Většina oprav se nejčastěji pohybuje v celkových částkách 1200-2500,-Kč a to včetně diagnostiky závady, dopravného, práce a náhradních dílů. 
(tyto ceny se nevztahují na mimořádné opravy, kdy je třeba vyměnit drahý díl, jako programátor, či řídící jednotka, ale těchto oprav je mizivé procento, a řešíme je samozřejmě individuálně se zákazníkem, protože tyto dražší díly jsou jen na objednání) 

Naše firma jede k zákazníkovi pračku ihned opravit. A to vzhledem k tomu, že naši technici jsou nejen velmi šikovní, ale jsou i vybaveni předpokládanými náhradními díly, daří se nám
až 95% zakázek opravit ihned při první návštěvě technika

Přijedeme k Vám domů, zjistíme příčinu a stav závady, a vzhledem k tomu, že jsme při návštěvě u zákazníka plně vybaveni běžnými díly k předpokládané opravě, ve většině případů opravíme pračku ihned na místě (každá oprava trvá zhruba 40 – 90 minut). Technik též zjistí příčinu závady, a zhodnotí, zda se oprava zákazníkovi finančně vyplatí. Na každou provedenou opravu poskytujeme zákazníkům zákonnou záruku. 

Naši technici jsou velmi zkušení. Vstřícnost, ochota a slušné jednání se zákazníkem je vždy na prvním místě.

Servis praček provádíme na území
Prahy 2,3,4,5,9,10 + okolí Prahy směr Říčany, Průhonice, Jesenice, Vestec.


OPRAVUJEME PRAČKY ZNAČEK: ARDO, AEG, ZANUSSI, ELECTROLUX, BEKO, staré PHILCO, CROSLEY, INDESIT, ARISTON, HOT POINT , WHIRLPOOL, IGNIS, MALBER, GORENJE, ALTUS,  KONRÁD.