Opravy myček

 

POZOR - 15.7. - 26.7.  z důvodu dovolené nepřijímáme zakázky na opravy. Provoz eshopu je neomezen

 

Opravy praček, myček provádíme více jak 30 let - JSME ČESKÁ FIRMA
Opravujeme myčky níže uvedených značek. Poskytujeme kompletní servis, opravy, poradenství i zapojení nových spotřebičů.
Opravy provádíme v bytech u zákazníka. Nabízíme individuální přístup a řešení pro každého zákazníka dle jeho nároků i finančních možností.

VOLEJTE NAŠI ZÁKAZNICKOU LINKU:  603 504 239

 

JAK PROBÍHÁ OPRAVA MYČKY?

Opravu a servis Vaší myčky si můžete objednat telefonicky a domluvit si termín návštěvy technika dle Vašich časových možností. 
Volné termíny oprav jsou většinou do 1- 3 dnů. Zákazníkovi je na dotaz sdělena odhadovaná cena opravy. 


Většina oprav se nejčastěji pohybuje v celkových částkách 1200-2500,-Kč a to včetně diagnostiky závady, dopravného, práce a náhradních dílů. 
(tyto ceny se nevztahují na mimořádné opravy, kdy je třeba vyměnit drahý díl, jako programátor, či řídící jednotka, ale těchto oprav je mizivé procento, a řešíme je samozřejmě individuálně se zákazníkem, protože tyto dražší díly jsou jen na objednání) 

Naše firma jede k zákazníkovi myčku ihned opravit. A to vzhledem k tomu, že naši technici jsou nejen velmi šikovní, ale jsou i vybaveni předpokládanými náhradními díly, daří se nám 
až 95% zakázek opravit ihned při první návštěvě technika

Přijedeme k Vám domů, zjistíme příčinu a stav závady, a vzhledem k tomu, že jsme při návštěvě u zákazníka plně vybaveni běžnými díly k předpokládané opravě, ve většině případů opravíme myčku ihned na místě 
(každá oprava trvá zhruba 40 – 90 minut). Technik též zjistí příčinu závady, a zhodnotí, zda se oprava zákazníkovi finančně vyplatí. Na každou provedenou opravu poskytujeme zákazníkům zákonnou záruku. 

Naši technici jsou velmi zkušení. Vstřícnost, ochota a slušné jednání se zákazníkem je vždy na prvním místě. 


Servis myček provádíme na území 
Prahy 2,3,4,5,9,10 + okolí Prahy směr Říčany, Průhonice, Jesenice, Vestec.
 

OPRAVUJEME MYČKY TĚCHTO ZNAČEK: AEG, ZANUSSI, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, IGNIS, INDESIT, ARISTON, GORENJE, BEKO, IKEA, MORA.